بانک پاسارگاد

حمایت بانک پاسارگاد از نفرات برتر کنکور 1401

رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1401 در پانزدهمین سال حمایت پیوستۀ بانک پاسارگاد از نخبگان کشور، تحت‌حمایت این بانک قرار گرفتند.

به‌گزارش روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در راستای اهداف ارزشمند خود در حوزۀ مسئولیت اجتماعی و حمایت از نخبگان ملی و پرورش استعدادهای داخلی کشور عزیزمان، برای پانزدهمین سال متوالی، نفرات برتر کنکور سراسری سال 1401 در پنج گروه آزمایشی را موردحمایت خود قرار داد. بدین ترتیب بانک پاسارگاد در مراسمی که در روز یکشنبه 15آبان1401، با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل این بانک، نفرات برتر کنکور سراسری 1401 و خانوادۀ ایشان در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد، از نفرات برتر آزمون سراسری با اهدای هدایایی شامل تخصیص بورس تحصیلی و سهام بانک پاسارگاد تقدیر به عمل آورد و بدین ترتیب نفرات برتر آزمون سراسری سال 1401 به خانوادۀ بزرگ پاسارگاد پیوستند.


در این مراسم دکتر قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد ضمن عرض تبریک به این عزیزان، در مورد رویکرد علمی بانک پاسارگاد، فرهنگ پاسارگادی، اهمیت توجه به سرمایۀ انسانی در کشور ، اقدامات انجام‌شده در حوزۀ علمی و آموزشی و همچنین نحوۀ شکل‌گیری شرکت دانش‌بنیان فناپ و دانشگاه خاتم توضیحاتی ارائه داد.
در ادامه این گفت‌وگوی صمیمانه، نفرات برتر کنکور سراسری و خانواده‌های ایشان نیز ضمن قدردانی از توجه ویژۀ بانک پاسارگاد به دانش و حمایت از نخبگان ملی، اقدامات بانک در این حوزه را ارزشمند برشمردند و نظرات، ایده‌ها و برنامه‌های خود را برای توسعۀ علم و دانش در کشور عزیزمان بیان کردند.

Print Friendly, PDF & Email
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *