بانک گردشگری

بانک گردشگری ۴۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج، ودیعه مسکن و فرزندآوری پرداخت کرد

 بانک گردشگری به عنوان یک بانک خصوصی از سال گذشته تاکنون در راستای تسهیلات تکلیفی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بالغ بر 6800 فقره تسهیلات به مبلغ حدود 4800 میلیارد ریال در بخش های ازدواج، ودیعه مسکن و فرزندآوری پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، این بانک در سال 1400 در مجموع یک هزار و 650 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به مبلغ 1317 میلیارد ریال پرداخت کرده است. همچنین در پنج ماه منتهی به پایان مرداد 1401 نیز 367 فقره تسهیلات به مبلغ حدودا ۴۹۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است.

در بخش ودیعه مسکن نیز بانک گردشگری در سال گذشته 3787 فقره تسهیلات به مبلغ 2509 میلیارد و 885 میلیون ریال تسهیلات در تهران و 985 فقره تسهیلات ودیعه مسکن در سایر استان ها به مبلغ 318 میلیارد و 90 میلیون ریال پرداخت کرده است.

لازم به ذکر است این بانک در تهران بیش از سهمیه در نظر گرفته شده، تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت کرده است.

بانک گردشگری در بخش تسهیلات فرزندآوری نیز در 5 ماه منتهی به پایان مرداد ماه سال جاری 559 فقره تسهیلات به مبلغ 200 میلیارد و 400 میلیون ریال پرداخت کرده است.

این گزارش حاکیست: به این ترتیب تاکنون 72 درصد متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و 60 درصد متقاضیان تسهیلات فرزندآوری با مراجعه به شعب بانک گردشگری و تکمیل مدارک، از تسهیلات مذکور بهره‌مند شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

بانک گردشگری 100 شعبه در سراسر کشور دارد.

Print Friendly, PDF & Email
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *