پرداخت یک میلیون فقره وام در بانک رسالت

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از پرداخت بیش از یک میلیون فقره وام در این بانک در سال گذشته خبر داد.

 محمدحسین حسین زاده در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم)صاحبان سهام بانک قرض الحسنه رسالت افزود: این تعداد وام با میانگین 30میلیون تومان و به صورت غیرحضوری به مشتریان پرداخت شده است. وی با تاکید بر اینکه بیش از نیمی از این وام ها در مسیر مشاغل خرد وخانگی پرداخت شده است، یادآورشد: در بانک قرض الحسنه رسالت با استفاده از چندین سامانه و با همکاری سازمان های همسویی که اهداف آنها کارآفرینی خردو خانگی و کارآفرینی اجتماعی است، فرایندی تعریف شده که وام های قرض الحسنه در راستای تولید خرد وخانگی و ارتقای این شغل ها به کار گرفته شود.
حسین زاده عملیاتی شدن سفته الکترونیک و افزایش سقف وام های قرض الحسنه را از اتفاق های مثبت برای بانک قرض الحسنه رسالت در سال1400عنوان کرد و اظهارداشت: افزایش سقف وام ها طبیعتا میزان فعالیت این بانک را وسیع تر می کند.
وی همچنین میزان افزایش منابع این بانک را گویای استقبال مردم ازقرض الحسنه و مدل بانکداری بانک قرض الحسنه رسالت دانست.
به گفته حسین زاده، بانک قرض الحسنه رسالت در زمینه کفایت سرمایه به نقطه مطلوبی در سال جاری خواهد رسید.
گفتنی است مجمع عمومی عادی سالیانه(نوبت دوم) صاحبان سهام بانک قرض الحسنه رسالت برای سال مالی منتهی به 1400/12/29 با حضور 62.77درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده حسابرس و بازرس قانونی همچنین با ترکیب هیات رییسه مجمع(علی سلطانی چاکینی به عنوان رییس مجمع، حسن امیری خانمکانی ناظر اول، محمدصادق مهدوی ناظر دوم و ابوطالب اسحاقی منشی جلسه) برگزار ش

Print Friendly, PDF & Email
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *